Pakowanie do transportu - Relokacja maszyn i urządzeń

Z przyjemnością przedstawiamy naszą ofertę skrzyniopalet drewnianych. Nasze skrzyniopalety wykonane są z wysokiej jakości drewna i posiadają niezbędne certyfikaty oraz oznaczenia transportowe. Dzięki starannemu procesowi produkcji skrzyniopalety cechują się wysoką jakością i długą żywotnością. W naszej ofercie znajdziecie Państwo skrzyniopalety, które konfigurujemy do Państwa potrzeb.

Chcemy zapewnić naszym klientom nie tylko trwałe i niezawodne skrzyniolaety drewniane, ale również doradztwo i kompleksową obsługę. Jesteśmy zawsze gotowi pomóc w wyborze najlepszego produktu i rozwiązania dla naszych klientów.

Skrzyniopalety drewniane to skrzynie o lekkiej konstrukcji wykonane na podstawie, którą stanowią najczęściej palety fumigowane. Stąd jej nazwa – skrzyniopaleta skrzynia zbudowana na palecie. Skrzyniopalety z drewna służą zarówno do przewozu jak i składowania produktów, towarów, maszyn i innych urządzeń. W przypadku, gdy są wykonane solidnie mogą bardzo dobrze chronić zawartość przed szkodami wywołanymi wilgocią oraz przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Skrzyniopalety drewniane

Z czego wykonuje sie skrzyniopalety

Elementy skrzyniopalety można wykonać z drewna, sklejki, płyty OSB czy innej płyty drewnopochodnej w zależności od rodzaju towaru, który chcemy transportować i rodzaju samego transportu. Skrzynie mogą posiadać wieko, uchylną klapę, uchwyty, zamknięcia itp. Dzięki budowie skrzyniopalet łatwo można je piętrować, a co za tym idzie, składować w systemie magazynowym oraz dokonywać przenoszenia przez urządzenia przeładunkowe np. wózki widłowe czy paletowe.

Należy pamiętać , że przy wysyłkach poza UE drewno użyte do produkcji skrzyniopalet drewnianych musi być poddane obróbce fitosanitarnej i oznaczone stemplem IPPC. Wyprodukowane przez nas skrzyniopalety posiadają odpowiednie, kompletne oznaczenia transportowe.

Oznaczenia na skrzyniopaletach

W zależności od materiałów użytych do produkcji skrzyniopalet, zawartości, sposobu zabezpieczenia, oznaczane są symbolami pomocnymi przy różnych operacjach wykonywanych na nich podczas transportu i magazynowania. Na życzenie klienta istnieje możliwość umieszczenia loga firmy zamawiającego, jak również naniesienie oznaczeń kontrolnych takich jak: kod odbiorcy lub nadawcy, nr zamówienia, adres czy informacyjnych jak: masa, wymiary skrzyniopalety.

Najczęściej stosowane symbole:

Chronić przed wilgocią

Chronić przed wilgocią

Górą nie przewracać

Górą nie przewracać

Środek ciężkości

Środek ciężkości

Ostrożnie kruche

Ostrożnie kruche

Oznaczenie drewna certyfikowanego ISPM 15

Oznaczenie drewna certyfikowanego ISPM 15

XX – kod ISO kraju / np. PL – Polska / 000 – numer producenta opakowań / YY – rodzaj zatwierdzonego działania / HT – obróbka termiczna