Opakowania

Pakujemy dla Ciebie

O nas

Witamy w firmie Opakowania Eksportowe Sp. z o.o. sp. k.. Zajmujemy się pakowaniem i zabezpieczaniem na czas transportu przed uszkodzeniami mechanicznymi i wilgocią maszyn, urządzeń, konstrukcji stalowych i innych asortymentów w produkowane przez nas skrzynie drewniane, na palety i inne opakowania, magazynowaniem i transportem zapakowanych towarów oraz sztauowaniem kontenerów.

 

 

Skrzynie drewniane na wymiar

Każda skrzynia drewniana dopasowana jest do gabarytów, kształtu i wagi ładunku do zapakowania. Zarówno pakowanie maszyn jak i pakowanie urządzeń czy konstrukcji musi być więc przemyślane, a każda skrzynia zaprojektowana indywidualnie. W naszym zespole pracują fachowcy, którzy specjalizują się w projektowaniu skrzyń do transportu i układaniu poszczególnych elementów ładunku, tak aby każde opakowanie było ekonomiczne i bezpieczne. Pakowanie realizujemy zarówno w oparciu o projekt dostarczony przez Klienta jak również w oparciu o nasze autorskie rozwiązania.

Solidne skrzynie drewniane z drewna z certyfikatem ISPM-15 ( IPPC)

 

Produkowane przez nas skrzynie drewniane i inne opakowania z drewna certyfikowanego, a potem samą usługę pakowania wykonujemy w oparciu o wytyczne HPE opracowane przez niemieckie stowarzyszenie zrzeszające producentów opakowań drewnianych oraz usługodawców w zakresie pakowania – Bundesverband Holzpackmittel-Paletten- Exportverpackung.

Normy HPE szczegółowo opisują sposoby zabezpieczania ładunków technicznych i stanowią ogólnie uznane standardy w tym zakresie w transporcie realizowanym różnymi środkami na całym świecie. Standardy HPE każą stosować drewno z certyfikatem ISPM-15 zgodnie z normami opracowanymi przez IPPC –organizację o polskiej nazwie Międzynarodowa Konwencja Ochrony Roślin.

Skrzynie drewniane

Skrzynie eksportowe i transport towarów

Świadczymy kompleksowe usługi związane z transportem towarów i gotowych opakowań. Zależy nam, aby nasi Klienci byli obsłużeni kompleksowo. Dlatego proponujemy produkcję opakowań, odbiór towarów przeznaczonych do pakowania, transport do naszej firmy w celu zapakowania, odprawę celną na naszym placu,  a następnie dowóz zapakowanych towarów w wyznaczone miejsce.

Skrzynie drewniane

Relokacja maszyn

Pakowanie w transportowe skrzynie drewniane w większości dotyczy towarów wielkogabarytowych takich jak maszyny czy linie technologiczne. Trasport takiego towaru może być dla Klienta obciążeniem. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferujemy relokację maszyn, urządzeń, linii technologicznych i innych towarów, których rozmiar przekracza możliwości Państwa transportu.

Jak i gdzie odbywa się pakowanie w skrzynie drewniane?

Każde zlecenie pakowania w drewniane skrzynie transportowe wykonywane jest przede wszystkim na podstawie wymagań wynikających z charakteru wysyłanych towarów, tras, które mają do pokonania, metod i czasu transportu oraz innych bardziej szczegółowych. Celem naszych starań jest takie zabezpieczenie Waszych towarów w skrzyniach drewnianych, by bez uszkodzeń dotarły do miejsca przeznaczenia, a ich doskonała kondycja zadowoliła Waszego Klienta. Pakowanie do transportu morskiego, lotniczego i lądowego odbywa w naszym zakładzie produkcyjnym albo w miejscu wskazanym przez Klienta.

skrzynie drewniane

skrzynie drewniane

 

Magazynowanie towarów i skrzyń drewnianych

Posiadamy 4 ogrzewane hale produkcyjno-magazynowe w centralnej Polsce (Wierzbica k/Radomia) o łącznej powierzchni ponad 7.000 m2. Znajdują się na ogrodzonym, całodobowo dozorowanym i monitorowanym placu o powierzchni 2,3 ha, z czego 1,5 ha to teren utwardzony kostką brukową. Tu składujemy towary przeznaczone do pakowania, gotowe skrzynie drewniane i kontenery przed planowaną wysyłką.

Do Państwa dyspozycji pozostają: suwnice o udźwigu do 25 ton, dźwig, wózki widłowe o udźwigu do 12 ton, waga towarowa, kontenery na wynajem, park nowych samochodów ciężarowych, naczepy plandeki, naczepy podkontenerowe.

Z nami Wasze towary trafią w wyznaczone miejsce w stanie nienaruszonym!
Zapraszamy do współpracy!

DOTACJE

Nazwa inwestycji (Numer i tytuł projektu): „ Uruchomienie produkcji drewnianych domów szkieletowych z zastosowaniem innowacyjnego i proekologicznego materiału ociepleniowego”

POIR.03.02.02-00-2757/21

-Całkowita wartość projektu       7.004.000,00

-Kwota dofinansowania:              3.848.300,00

-Nazwa Beneficjenta:                   Opakowania Eksportowe Sp. z o.o. sp.k.

 

Kontakt
Opakowania Eksportowe Sp. z o.o. sp.k.
Kotarwice 33, 26-624 Kowala
Obserwuj
Napisz do nas
Formularz kontaktowy