Pakowanie do transportu - Relokacja maszyn i urządzeń
Relokacja maszyn i urządzeń

Wspólnym priorytetem jest czas!

Relokacja maszyn i urządzeń

Przenoszenie maszyn i całych linii produkcyjnych to jedno z większych wyzwań podczas relokacji fabryk i zakładów przemysłowych, ale również przy wymianie maszyn na nowe i sprzedaży do dalszego użytku tych starszych. Relokacja linii produkcyjnej to wyzwanie nie tylko dla transportu wielkogabarytowego, ale także dla ekip przygotowujących maszyny do bezpiecznego transportu.

Zajmujemy się demontażem, zabezpieczaniem i organizacją przewozu:

Relokacja linii przemysłowych dla każdej branży

Całych linii przemysłowych dla każdej branży

Relokacja maszyn

Maszyn

Relokacja urządzeń

Urządzeń

Nasze możliwości sprzętowe i zasoby ludzkie pozwalają na bezpieczny transport ciężkich i ponadgabarytowych maszyn i urządzeń. Zobacz, jak możemy usprawnić proces przeprowadzki fabryki na terenie całej Europy.

Chcesz sprawdzić nasze ceny? Zadzwoń po bezpłatną wycenę!
Sprawdź nas!

Relokacja urządzeń bezpieczna w 100%

Posiadane zasoby, umiejętności i fachowa wiedza naszych pracowników to dla Ciebie cały pakiet korzyści podczas relokacji maszyn:

Gwarancja terminu

Gwarancja terminu

Wyróżnia nas szybkość działania ze względu na stały magazyn materiałów opakowaniowych, automatyzację procesu produkcji oraz własny sprzęt i mobilne ekipy. Co więcej możemy pracować w trybie Express, dlatego gwarantujemy relokację w terminie, jakiego oczekujesz.

Gwarancja kontroli

Gwarancja kontroli

Nasza firma docenia partnerów i instytucje, z którymi kooperujemy podczas poszczególnych relokacji maszyn. Jednak wyraźnie stawiamy na samodzielność, która w praktyce oznacza niezależność i pełną kontrolę nad przyjętym zleceniem. Dzięki temu, będziesz miał ją i Ty.

Gwarancja spokoju

Gwarancja spokoju

Wybierając nas na partnera de facto masz z głowy większość spraw organizacyjnych, technicznych czy celnych. Naszą rolę widzimy jako zewnętrznego koordynatora odpowiedzialnego za kompleksową realizację zleconego przeniesienia linii produkcyjnej.

Gwarancja optymalizacji procesu

Gwarancja optymalizacji procesu

Wytypowana ekipa relokacyjna czuwa nad procesem od początku do końca, a ich pracę koordynuje kierownik projektu, który jest w stałym kontakcie z klientem.

Gwarancja bezpieczeństwa

Gwarancja bezpieczeństwa

Pakujemy, zabezpieczamy i organizujemy transport od ponad 15 lat. Wiemy, co może pójść nie tak i wiemy jak temu zapobiec. Miej pewność, że zlecisz bezpieczną relokację maszyn i urządzeń każdego typu.

Relokacja to nie jest to czego potrzebujesz?

Relokacja maszyn krok po kroku

Dobra strategia działania to podstawa sprawnej przeprowadzki urządzeń i całych parków maszynowych. Za nią właśnie odpowiada kierownik projektu, który doradzi Ci najlepszy sposób zorganizowania akcji relokacji. Jeżeli w przenoszenie linii produkcyjnej będą zaangażowane osoby z zagranicy, zapewnimy specjalistę komunikującego się w językach obcych. 

1
Relokacja maszyn i urządzeń - demontaż
demontaż
2
Relokacja maszyn i urządzeń - współpraca przy przygotowaniu listy packingowej
współpraca przy przygotowaniu listy packingowej
3
Relokacja maszyn i urządzeń - przygotowanie dedykowanych opakowań
przygotowanie dedykowanych opakowań
4
Relokacja maszyn i urządzeń - pakowanie i wymagane oznakowanie
pakowanie i wymagane oznakowanie
5
Relokacja maszyn i urządzeń - zabezpieczanie przed uszkodzeniami mechanicznymi i wilgocią na czas transportu
zabezpieczanie przed uszkodzeniami mechanicznymi i wilgocią na czas transportu
6
Relokacja maszyn i urządzeń - magazynowanie urządzeń przed wysyłką
magazynowanie urządzeń przed wysyłką
7
Relokacja maszyn i urządzeń - transport lądowy i morski z organizacją wszelkich pozwoleń drogowych
transport lądowy i morski z organizacją wszelkich pozwoleń drogowych
8
Relokacja maszyn i urządzeń - organizacja odprawy celnej
organizacja odprawy celnej
9
Relokacja maszyn i urządzeń - demontaż
montaż w miejscu docelowym

Jak zlecić przeniesienie maszyny?

icon minus
icon plus

1. Zapytanie

Jesteśmy otwarci na każdą formę kontaktu. Zadzwoń do nas lub napisz nawet jeżeli jeszcze nie znasz szczegółów relokacji do wykonania. Rozmowa z naszym specjalistą na pewno lepiej przygotuje Cię do nadchodzącego wyzwania.

tel: +48 609 211 019
mail: biuro@opakowaniaeksportowe.pl

icon minus
icon plus

2. Wizja lokalna

Przyjedziemy na Twój zakład, by realistycznie ocenić możliwości techniczne i logistyczne planowanej relokacji maszyny. Pozwoli nam to zaproponować najbardziej korzystny plan oraz poznać Twoje oczekiwania i specjalne wymagania.

icon minus
icon plus

3. Oferta

Podsumowanie ustaleń przedstawimy Ci w formie oferty, w której znajdziesz szczegółowy opis procesu przenoszenia maszyny. To dobry moment na zadawanie dodatkowych pytań, które pozwolą nam wspólnie dopracować logistyczne aspekty współpracy przy relokacji urządzeń.

icon minus
icon plus

4. Realizacja

Na tym etapie kończy się Twoje największe zaangażowanie i to my przejmujemy całościowy nadzór nad realizacją wspólnych ustaleń dotyczących relokacji urządzeń. Będziemy z Tobą w stałym kontakcie, by raportować postępy na każdym etapie przenoszenia maszyny.

Zapewnimy Ci kompleksową usługę relokacji na poziomie, którego oczekujesz.
Sprawdź nas!

Relokacja maszyn i urządzeń

Full service, czyli jeden partner w relokacji maszyn i urządzeń

Przeniesienie maszyny jest procesem skomplikowanym i wymagającym specjalistycznej wiedzy o sposobach zabezpieczania, by podczas transportu i magazynowania nie uległa uszkodzeniom mechanicznym lub działaniu wilgoci.

Proces relokacji, w przypadku braku odpowiedniej wiedzy i umiejętności wiąże się z dużym ryzykiem popełnienia nieodwracalnych błędów oraz strat czasu. Warto zdać się na specjalistów, którzy wiedzą jakiego materiału użyć, w jakiej kolejności, ilości i gdzie oraz posiadają odpowiedni sprzęt, by poradzić sobie z takimi wyzwaniami jak niewielka ilość miejsca czy różnice poziomów do pokonania.

W ogólnym rozrachunku zlecenie relokacji maszyn profesjonalistom to rozwiązanie korzystniejsze finansowo.

Podczas wyboru firmy, która przeprowadzi relokację linii produkcyjnej warto sprawdzić, czy posiada ona własne zasoby pozwalające na przejęcie całościowej organizacji i odpowiedzialności za zlecane zadanie. Dlaczego to tak ważne? Dzięki posiadanym zasobom my, jako Wasz zleceniobiorca będziemy mieć pełną kontrolę nad procesem relokacji fabryki, a ze względu na niezależność od innych firm kooperujących będziemy na bieżąco reagować w każdej sytuacji.

Niezależność to idea, która towarzyszy nam od początku istnienia firmy. Jest to droga trudniejsza i bardziej wymagająca niż podzlecanie zadań kooperującym partnerom. Niezależność to jednak nasza przemyślana strategia, ponieważ stawiamy na:

 • całościowe podejście do obsługi zleceń relokacji maszyn
 • przestrzeganie przyjętych standardów jakości materiałów do pakowania urządzeń
 • nowoczesny sprzęt dźwigowy i transportowy
 • zweryfikowane doświadczenie monterów i pakowaczy
 • pełną kontrolę nad procesem relokacji
 • możliwość szybkiego reagowania

Tego oczekuj przy zlecaniu usługi relokacji maszyn przemysłowych!

Czego oczekiwać poza kompleksową obsługą i profesjonalnym zabezpieczeniem podczas relokacji maszyn? Naszym zdaniem sprawnego, zorganizowanego, przemyślanego przeprowadzenia całej akcji relokacji!

Podstawą naszej działalności są usługi zabezpieczania towarów na czas transportu przed uszkodzeniami mechanicznymi i działaniem wilgoci. Doskonale wiemy z czym wiążą się zmiany i modernizacje linii produkcyjnych, dlatego planując każdą relokację maszyn i urządzeń działamy tak, by zminimalizować Państwa straty wynikające z przestojów. Choć to wymagające, jesteśmy gotowi przyjmować zlecenia w trybie Express.

Pozwala nam na to posiadane zaplecze:

 • wykwalifikowane ekipy demontażowe/montażowe
 • mobilne ekipy pakujące
 • bogaty magazyn certyfikowanych materiałów zabezpieczających
 • dźwigi i suwnice
 • rolki transportowe, lewarki, podnośniki i wciągarki

 • specjalistyczne wózki widłowe dostępne także na wynajem
 • własne środki transportu
  • niskopodwoziowego
  • gabarytowego
  • kontenerowego
 • miejsce uznane Urzędu Celnego

Relokacja maszyn przemysłowych
Relokacja maszyn przemysłowych
Relokacja maszyn przemysłowych
Relokacja maszyn przemysłowych

Relokacja? Po prostu daj znać!

Niejednokrotnie uczestniczyliśmy w procesie relokacji ciężkich maszyn, więc bądź pewien, że kontaktując się uzyskasz przede wszystkim fachową konsultację jak przenieść linię produkcyjną, niezależnie od jej rozmiarów. Wysłanie poniższego formularza to krok ku załatwieniu tej sprawy łatwo i szybko!


  * - wymagane