Pakowanie do transportu - Relokacja maszyn i urządzeń

Produkcja skrzyń i sztauowanie kontenera morskiego

Dla jednego z naszych klientów zrealizowaliśmy zlecenie, które obejmowało produkcję skrzyń drewnianych przeznaczonych dla towarów wielkogabarytowych oraz ich sztauowanie w kontenerze morskim typu 40’ DV (Dry Van). 

W ramach zlecenia, skrzynie drewniane zostały zaprojektowane i wyprodukowane z myślą o bezpiecznym transporcie towarów o dużych rozmiarach. Każda skrzynia została dostosowana do specyfikacji i wymagań konkretnych ładunków, co zapewniło ich optymalną ochronę podczas transportu morskiego.

Sztauowanie ładunku w kontenerze 40’ DV zostało wykonane z wykorzystaniem kantówek drewnianych posiadających certyfikat IPPC (International Plant Protection Convention). Użycie certyfikowanych materiałów jest kluczowe dla zapewnienia, że ładunki są bezpiecznie unieruchomione i chronione przed wszelkimi uszkodzeniami, a także dla spełnienia globalnych wymogów fitosanitarnych.

Dzięki naszemu profesjonalizmowi i doświadczeniu, możemy zapewnić, że każdy ładunek dotrze do miejsca przeznaczenia w nienaruszonym stanie, co stanowi priorytet w naszych działaniach logistycznych.